W piątek, 28 listopada, w Okoneckim Centrum Kultury świętowaliśmy wielki jubileusz – 10-lecie Kabaretu Muzycznego przy Sonacie. Sala widowiskowa pękała w szwach, a śmiech i aplauz nie cichły ani na chwilę.
Kabaret powstał we wrześniu 2015 roku i od tego czasu bawi mieszkańców Okonka i nie tylko. Wielu z Was pamięta ich niezapomniane występy podczas Andrzejkowych Wieczorów Kabaretowych – i w tym roku nie mogło ich zabraknąć!
W ostatni piątek listopada przygotowaliśmy dla Kabaretu niespodziankę – na scenie pojawiła się Aleksandra Radomska ze swoim stand-upem, który rozbawił wszystkich do łez. Było dużo śmiechu, wspomnień i gromkie brawa dla naszych wspaniałych artystów!
Gratulujemy i dziękujemy za te 10 lat fantastycznej pracy – oby kolejna dekada była jeszcze zabawniejsza!